eTrex® 22x

Robustné ručné GPS

eTrex 22x

Spoľahlivo preskúmajte terén s odolným ručným GPS

  • 2.2“ farebný displej čitateľný na slnečnom svetle s 240 x 320 obrazovými pixelmi pre lepšiu čitateľnosť
  • Vďaka predinštalovanej mape celej Európy - TopoActive s podporou automatického výpočtu optimálnej trasy sa výborne hodí pre pešiu ale aj cyklo turistiku v rámci celej EU
  • Podpora satelitných systémov GPS a GLONASS umožňuje sledovanie v náročnejších prostrediach ako samotné GPS
  • 8 GB internej pamäte na stiahnutie mapy a slot pre kartu microSD™
  • Výdrž batérie: až 25 hodín v režime GPS s 2 batériami AA

eTrex 22x a eTrex 32x ponúkajú rovnako jednoduché použitie, odolnosť a cenovú dostupnosť, ktorou je známa ručná séria GPS eTrex - spolu s predinštalovanými mapami TopoActive. Tieto zariadenia sú ideálne na štvorkolky, bicykle, člny alebo na turistiku.

Vidíš svoju cestu
Vidíš svoju cestu

eTrex 22x a eTrex 32x ponúkajú vylepšené 2.2 ”, 65K farebné, na slnku čitateľné displeje. Tieto vreckové GPS, ktoré sú robustné a vodeodolné, sú vyrobené tak, aby odolali všetkým nástrahám.

Preskúmajte terén
Preskúmajte terén

Ručné zariadenia eTrex 22x a eTrex 32x sú predinštalované s  mapami TopoActive, ktoré umožňujú navigáciu po cestách a ktoré obsahujú ulice a chodníky, aby ste sa mohli vydať aj mimo cesty do terénu. Teraz môžete poznať svoje okolie - napríklad vodné toky, prírodné prvky, ako aj budovy a ďalšie. Nájdete tiež tisíce zaujímavých miest, vrátane obchodov, reštaurácií, univerzít, parkovísk a ubytovania.

Je presný
Je presný

Séria eTrex využíva satelitné systémy GPS aj GLONASS, takže prijímač má schopnosť sledovať v náročnejších prostrediach aj iný systém, ako samotné GPS.

Navigácia,
na ktorú
sa môžete
spoľahnúť.

Pridajte mapy
Pridajte mapy

Vďaka slotu na microSD kartu a rozšírenej 8 GB vnútornej pamäti si môžete ľahko stiahnuť ďalšie mapy, nech už vás dobrodružstvo zavedie kamkoľvek.

Satelitné snímky
Satelitné snímky

Obe zariadenia podporujú BirdsEye Satellite Imagery (vyžaduje sa predplatné), takže si môžete stiahnuť a integrovať satelitné snímky do svojich máp.

Nájdite zábavu
Nájdite zábavu

eTrex 22x a eTrex 32x podporujú geocaching. Nahrajte súbory GPX priamo do svojho zariadenia a pozrite si kľúčové informácie, ako napríklad polohu, terén a rady z Geocaching.com.

Choďte kamkoľvek
Choďte kamkoľvek

S radom kompatibilných držiakov je eTrex navrhnutý ako vreckové GPS - na použitie na štvorkolkách alebo bicykloch, v člnoch alebo pešo. Využite možnosti automatického upevnenia a mapy City Navigator® NT na podrobné navigačné pokyny k jazde alebo použite robustný držiak pre svoj motocykel alebo štvorkolku. Kdekoľvek si myslíte, že by ste mohli vziať eTrex, má mapy a možnosti prichytenia, ktoré vás dostanú.

eTrex 22x

eTrex 22x

Garmin Explore
Mapujte, sledujte, synchronizujte a zdieľajte odkiaľkoľvek pomocou aplikácie Garmin Explore™

© Copyright 2020, Garmin Slovensko.