eTrex® Touch 25

Dotykové, ručné GPS s 3D kompasom.

eTrex Touch 25

GPS / GLONASS ručny outdoor navigátor s farebným dotykovým displejom s 3D kompasom

  • 2.6“ palcová farebná kapacitná dotyková obrazovka
  • 3D kompas s kompenzáciou náklonu
  • Satelity GPS a GLONASS pre rýchlejšie určovanie polohy
  • 3D kompas a barometrický výškomer
  • 250 000 predinštalovaných "kešiek" z Geocaching.com
  • Pamäť 4 GB na uloženie ďalších máp

Kompaktný odolný a spoľahlivý vreckový outdoor navigátor GPS / GLONASS s farebnou dotykovou obrazovkou, vybavený 3D elektronickým kompasom s kompenzáciou náklonu, bezdrôtovým pripojením, vopred nainštalovanými keškami a rozšírenou internou pamäťou, ktorá pojme viac máp.

Vidíš svoju cestu
Vidíš svoju cestu

eTrex Touch 25 je vybavený 2.6-palcovým farebným dotykovým displejom, ktorý je čitateľný na slnečnom svetle a ponúka intuitívny prístup k základnej celosvetovej mape s tieňovaným reliéfom. eTrex Touch 25 je odolný a vodeodolný a je navrhnutý tak, aby neustále poskytoval dôležité mapovacie a sledovacie údaje bez ohľadu na vplyv prostredia, a stojí pevne proti prachu, špine, vlhkosti a vode.

Nové nástroje pre váš trek
Nové nástroje pre váš trek

eTrex Touch 25 je vybavený vstavaným elektronickým kompasom s kompenzáciou náklonu v troch osiach, ktorý zobrazuje smer, aj keď stojíte na mieste, a nemusíte ho držať v rovine, aby ste dostali ľahko pochopiteľné zobrazenie smeru.

Choďte kamkoľvek
Choďte kamkoľvek

Vďaka množstvu kompatibilných držiakov je eTrex Touch 25 určený na použitie na štvorkolkách, bicykloch, člnoch, ako vreckový navigátor alebo navigácia do automobilu. Kdekoľvek si myslíte, že by ste mohli vziať eTrex, má mapovanie a možnosti pripojenia, ktoré vás dostanú.

Navigácia,
na ktorú
sa môžete
spoľahnúť.

Navigujte sa globálne
Navigujte sa globálne

eTrex Touch 25 dokáže sledovať súčasne satelity GPS aj GLONASS. Satelity GLONASS vyvinuté Ruskou federáciou sa „zafixujú“ na pozíciu (v priemere) rýchlejšiu ako prijímače GPS. Používanie GPS aj GLONASS znamená, že prijímač má schopnosť uzamknúť sa na 24 ďalších satelitov, ako pri použití samotného GPS.

Pridajte mapy
Pridajte mapy

Vďaka slotu na kartu microSD™ a 4 GB vnútornej pamäte vám eTrex Touch 25 umožňuje načítať TOPO mapy a vydať sa na cestu, zasunúť predinštalované karty BlueChart® g2 pre skvelý deň na vode alebo mapové dáta City Navigator® NT pre podrobné smerovanie po cestách. eTrex Touch 25 podporuje aj satelitné snímky BirdsEye (vyžaduje sa predplatné), ktoré vám umožňujú sťahovať satelitné snímky do vášho zariadenia a integrovať ich do vašich máp.

Nájdite zábavu
Nájdite zábavu

eTrex Touch 25 má predinštalovaných 250 000 keší od Geocaching.com. Ak nebudete používať papierové mapy, pomôžete nielen životnému prostrediu, ale aj zvýšite efektivitu. eTrex Touch 25 ukladá a zobrazuje kľúčové informácie vrátane polohy, terénu, obtiažnosti, rád a popisov. Jednoducho nahrajte súbor GPX do navigátora a  začnite loviť kešky.

Naplánujte si ďalšiu cestu
Naplánujte si ďalšiu cestu

Preberte svoje ďalšie dobrodružstvo so softvérom BaseCamp™, ktorý vám umožní prezerať a organizovať mapy, body na trase, trasy a cesty. Po spárovaní s predplatným satelitných snímok BirdsEye tiež môže na vaše zariadenie preniesť neobmedzené množstvo satelitných snímok.

eTrex Touch 25

eTrex Touch 25

Garmin Explore
Mapujte, sledujte, synchronizujte a zdieľajte odkiaľkoľvek pomocou aplikácie Garmin Explore™

© Copyright 2020, Garmin Slovensko.